Meklēšanas rezultāti

3 populārākās nekustamo īpašumu aģentūras

Publicēt Administrācija datumā 06.05.22
0

Nekustamo īpašumu aģentūras. Šajā raksā mēs iepazīstināsim jūs ar mūsuprāt 3 populārākajām nekustamo īpašumu aģentūrām Latvijā, kuras sniedz savus pakalpojumus, lai atvieglotu dzīvi nekustamo īpašumu meklētājiem kā arī pārdevējiem.

Kāpēc vispār ir vajadzīgas aģentūras un to pakalpojumi? Aģentūras nodrošina un palīdz pircējiem, pārdevējiem vai īrniekiem atrast pēc iespējas ātrāk potenciālo klientu un noslēgt darījumu. Pateicoties āģentūrām jūs varat ekonomēt savu dārgo laiku, jo visus jautājumus uzņemas risināt un darījumu procesu nodrošināt aģentūras – komunikācija ar klientiem, nekustamā īpašuma izrādīšanu, kas ir liels pluss, jo to dara profesionāļi, kas prot pastāstīt un pārdot.

1. Imperio Estate Latvia

Imperio nekustamo īpašumu aģenti strādā pa visu Latviju un palīdzēs jums atrast īpašumu, lai kur tas arī neatrastos.

Aģentūras rīcībā ir liela nekustamo īpašumu datubāze ne tikai savu nekustamo īpašumu klāsts jums nodrošinās izvēli, bet arī sadarbības partneru datu bāzes ir pieejamas, lai atrast jums nepieciešano īpašumu.

2. REALAT Real Estate

REALAT specializējas un nodrišana saviem klientiem īpašuma iegādi, tirdzniecību, īri, nomu, darījuma noformēšanu u.c. Vairāk nekā 10 gadu pieredze nekustamo īpašumu jomā, kurā strādā kvalificēti speciālisti, kas spēs jums palīdzēt jebkurā jautājumā.

Lai darbs tiktu veikts kvalitatīvi un profesionāli REALAT izmanto inovatīvus risinājumus, kas palīdz paārināt darījuma slēgšanu.

  • Profesionālas foto sesijas;
  • Video materiālu filmēšana un montāža;
  • 360 panorāmas;
  • Aerofoto un video;
  • 3D vizualizācijas;

3. Mercury Estate Latvia

Mercury nekustamo īpašumu aģentūra jau vairāk nekā ar 20 gadu pieredzi nodrošina saviem klieniem un sniedz pakalpojumus nekustamo īpašumu:

  • pirkšanā / pārdošanā;
  • īstermiņ / ilgtermiņa īrē;
  • investīciju un īpašuma pārvaldīšanu;
  • palīdzības sniegšana pārcelšanās jautājumos

Mercury Real Estate ir pazīstama ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs un strādājot nekustamo īpašumu sfērā ir ieguvuši lielu nekustamo īpašu bāzi un pastāvīgos klientus, kas ar laiku tikai papildinās.

Paldies, ka lasījāt šo rakstu un uz drīzu tikšanos ar vēl jauniem interesantiem rakstiem.

Jauku dienu novēl E-īpašumi administrācija 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Salīdzināt īpašumus