Meklēšanas rezultāti

Dzīvokļa remonts

Publicēt Administrācija datumā 06.05.22
0

Dzīvokļa remonts, kāpēc tas ir vajadzīgs nekustāmo īpašumu jomā? Remontdarbi mūsdienās ir neatņemama sastāvaļa, kas ir vajadzīga kā personiskām vajadzībām, tā arī dzīvoķla imidža celšanai. Neskatoties uz dzīvokļa cenu, tam ir jābut izremontētam, kas var veicināt labāku dzīvokļa pārdošanu, kaut arī cena varētu būt lielāk, jo vispirms ir vizuālais kontakts, un pēc pāris sekundēm potenciālajam klientam ir skaidrs “jā vai nē”.

Daudzi uzskata ka remonts nespēlē lielu lomu zemo cenu segmentā, bet tomēr tas ir svarīgi ne tikai kliena ziņā, bet arī pārdevējam ir iespēja palielināt dzīvokļa cenu un gūt lielāku peļņu.

Šajā rakstā jūs uzzināsiet:

  • Kādos gadījumos veikt remontu un kādos labāk nē;
  • Remontdarbu uzņēmumus, kas varētu uzņemties remontdarbu veiksanu;
  • Vai pirms dzīvokļa pārdošanas ir vēlams veikt remontu

Kādos gadījumos veikt un kādos labāk neveikt remontu

Nodarbojoties ar nekustamo īpašumu pārdošanu, izīrēšanu protams labāk būtu veikt remontu, lai palielinātu īpašuma vērtību ne tikai līdzekļu ziņā, bet arī klienta apziņā, un tas būtu gatavs maksāt vairāk.

Pirms remonta veikšanas ir jāņem vērā pāris nosacījumi, pēc kuriem var oriantēties, vai dzīvokļa remonts būs izevīgs jums

  1. Dzīvokļa atrašanās vieta. Šis faktors ir viens no galvenajiem šajā ziņā. Izskatīsim nelielu piemēru. Veikt remontu kādā lielā pilsētā kā Rīgā, vai veik remontu mazā pilsētiņā lauku nostūrītī?

Protams izdevīgāk, ienesīgāk un pareizāk ir veikt dzīvoklim remontu Rīgā, jo ir daudz lielāka iespēja to pārdot, vai izīrēt, jo ir daudz maksātspējīgāka auditorija.

Mazā pilsētiņā bieži vien remontu ar prieku ir gatavi veikt paši īpašnieki, bez remontdarbu pakalpojumiem, un tādējādi klients nevēlēsies vai nespēs pārmaksāt par to ko var izdarīt pats.

2. Dzīvokļa pirmsremonta stāvoklis. Vai remonts atmaksāsies un būs iespēja dzīvokli pārdot? Tāds jautājums ir jāuzdod, jo nereti īpašuma stāvoklis ir briesmīgs, un, lai nerastos zaudējumi tas ir labi jāapdomā un jāizvērtē riski.

Remontdarbu uzņēmumi

  1. 1PROFI.LV

1PROFI piedāvā saviem klientiem tāmes sastādīšanas un dzīvokļa remonta veikšanas pakalpojumus, kas sevī ietver lielu veicamo darbu klāstu, sākot no grīdas un sienu remonta un beidzot ar visa dzīvokļa kapitālo romentu.

Viss kas vien nepieciešams dzīvokļa savešanai kārtībā.

2. Baltic Būves Centrs

Baltic Būves Centrs nodarbojas ar remonta un apdares darbie, celtniecības darbiem kā arī ja jūsu dzīvoklim ir nepieciešamas jauns mēbeles, Baltic Būves Cenrs jums var palīdzēt. Vairāk nekā 14 gadu darba pieredze.

Liels veicamo darbu klāsts, kas varētu noderēt jūsu vajadzībām. Sākot no grīdas izlīdzināšanas un beidzot pat ar ventilācijas ierīkošanu.

3. ZarsBūve

ZarsBūve ir daudzpusīga būvniecības kompānija, kas spēs jums palīdzet ne tikai dzīvokļa remonta ziņā, bet arī citos saistītos būvniecības darbos, kas sevī ietver plašu pakalpojumu un iespēju klāsu, kuru realizāciju nodrošinās nozares speciālisti.

Viegls un parocīgs cenu kalkulātors, kas jums dos priekšstatu par potenciālajām remonta izmaksām.

Pirmspardošanas, izīrēšanas darbi

Pirms dzīvokļa pārdošanas, izīrēšanas noteikti ir vēlams veikt remontu, bet ņemot vērā šīs sfēras nianses un riskus.

Veicot remontdarbus ir svarīgi saprast, ka labu un kvalitatīvu preci ir daudz patīkamāk pārdot, un vēl patīkamāk ir tam, kas to iegādājas.

Jauku dienu un veiksmīgus remontdarbus novēl E-īpašumi administrācija!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Salīdzināt īpašumus