Meklēšanas rezultāti

Kā pareizi izīrēt dzīvokli

Publicēt Administrācija datumā 06.05.22
0

Izīrēt dzīvokli īrniekiem

Kā pareizi izīrēt dzīvokli, lai jaunie pagaidu dzīvokļa iemītnieki neradītu jums kā īpšniekam problēmas. Bieži vien jaunie dzīvokļa iemītnieki rada galvassāpes ne tikai kā jums dzīvoķla īpašniekam, bojājot mēbeles, atstājot kosmētiskus bojājumus uz sienām un grīdām, bet arī rada diskomfortu kaimiņiem, rīkojot tā saucamās “Vpiskas”, kurās notiek nebeidzama trokšņošana. Tāpēc ir scarīgi zināt kā un kam var izīrēt mājokli, un būt par to drošam un nenožēlot. Šajā rakstā būs neliels ieskats kā tad noteikt kam var izīrēt, un kam labāk atteikt.

Dzīvokļu sludinājumi

Visbiežāk dzīvokļa izīrēšana sākas ar sludinājumu izvietošanu sludinājumu portālos vai sociālajos tīklos kā Facebook. Kā dīvaini, lai tas neskanētu, bet tas ir ļoti svarīgs un atbildīgs punkts, jo pievienojot sludinājumu specializētam nekustamo īpašumu portālam ir lielākas iespējas atrast kārtīgu īrnieku, jo sociālie tīkli ir tāda vieta, kur varbūt potenciālais īrnieks var attiekties pret jūsu sludinājumu ar vieglprātību, jo sludinājumu pievienošana notiek bezmaksas un pāris sekundēs, īsti pat nenoformējot pašu sludinājumu.

Un īrēt dzīvokli gribošie redzot šādu sludinājumu arī var attiekties pret šo mājokli vieglprātīgi, to ietekmē pats sludinājuma izskats, kas nevieš pret sevi cieņu. Ja īrnieks attieksies pret jūsu sludinājumu ar cieņu, tad arī pret pašu īpašumu būs tāda pati attieksme. Tāpēc pievienojot sludinājumu ir jāizvēlas ne tikai pareizā izvietošanas vieta, bet arī jāpievērš uzmanība kopējam īpašuma izkatam izvietošanas vietā.

Kam jāpievērš uzmanība?

Izvietojot sludinājumu ir jāpievērš uzmanība 3 galvenajiem punktiem – īpašuma apraksts, attēli un kontakti.

Īpašuma attēls ir ja ne svarīgākais punkts, tad vismaz viens no svarīgākajiem punktiem nekustamā īpašuma pievilcības skalā. Attēliem jābūt kvalitatīviem, un sākot vismaz ar 5 attēliem, jo īrnieks ir kā pircējs, vispirms īpašums tiek novērtēts vizuāli un jau pēc tam tikai viss pārējais.

Aprakstam ir jāpievērš īpaša uzmanība, jo pēc apraksta jūsu potnciālais īrnieks spēs noteikt kāda ir jūsu nostāja, un kas ir atļauts, un kas nav. Tāpec apraksts ir jāsastāda tādā tonī, kādā jūs vēlaties, lai jūsu dzīvoklis tiktu izmantots. Kā, piemēram, aprakstā var norādīt ka meklējat īrniekus tikai ģimenes, kuras visticamāk meklē savu mājokli un neradīs problēmas ar ballītēm. Norādot šādu informāciju jūs ne tikai ietaupīsiet laiku sarunām pa telefonu, bet arī norādīsiet mērķa auditoriju jūsu dzīvoklim.

Dzīvokļu īre var teikt ir kā māksla, kas varbūt no pirmās reizes var nesanākt kā gaidījāt un apdedzināties, kas tālāk var radīt citas problēmas kā, piemēram, izbojāts dzīvoklis.

Saruna ar potenciālo īrnieku

Šajā punktā jūs jau varat tuvāk iepzīties ar īrnieku, uzzināt tā mērķus un noteik sarunas atieksmi, tas nozīmē ka jūs varat noteikt pēc sarunas tempa, intonācijas cik potenciālais īrnieks ir ieinteresēts jūsu sludinājumā, un noteikumos, ko jūs esat aprakstījis. Kā noteikums, šajā izīrēšanas solī jau var filtrēt, kam jūs varat īzīrēt dzīvokli un, kam tomēr to nevajadzētu ļaut izīrēt.

Šie būtu paši svarīgākie punkti, kam vajadzētu pievērst uzmanību izīrējot dzīvokli, lai neradīt liekas problēmas ne sev, ne arī citiem cilvēkiem. Izīrējiet dzīvokli gudri, un lai jums veicas!

Paldies, ka lasījāt šo rakstu un uz drīzu tikšanos ar vēl jauniem interesantiem rakstiem.

Jauku dienu novēl E-īpašumi administrācija 😇

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Salīdzināt īpašumus