Meklēšanas rezultāti

Kā publicēt “Jaunie projekti”

Vēlies publicēt jauno projektu sludinājumus, bet iespējams nezini kā vai vēlies, lai tas izskatītos skaisti un pārskatāmi? Jaunie projekti mūsdienās ir aktuāla investīcija, tāpēc tas ir jāpasniedz ar gaumi.

Šajā sadaļā būs aprakstīts viss kas tev jāzina publicējot jauno projektu sludinājumus mūsu portālā.

1. Konta reģistrācija

Ja tev vēl nav konta mūsu portālā, tad tas ir pirmais solis, kas tev ir jāizdara, jo pretējā gadījumā nav iespējams publicēt sludinājumus, tāpēc droši reģistrējies 🙂

2. Dzīvokļu publicēšana

Vispirms ir jāpublicē visi dzīvokļi, kas ietipst jaunajā projektā, tas ir vajadzīgs, lai tie parādītos sadaļā “Īpašumu grupa”. Tas būs nepieciešams, lai izpildītu 3. soli, jo šie publicētie dzīvokļi būs jāizvēlas no saraksta, kur tie parādīsies pēc to publicēšanas.

Neliels ieteikums!

Ja jums ir daudz dzīvokļi izmantojiet viegli atpazīstamus visraktus, kas pēc tam atvieglos jums izvēlēties pareizos no saraksta.

3. Jaunais projekts

Kad esat publicējis visus dzīvokļus, kas ietilpst jaunajā projektā, jūs varat uzsākt jaunā projekta sludinājuma noformēšanu izmantojot to pašu publicēšanas formu, tikai jau tagad iepazīstinot klientus ar pašu ēku un tās priekšrocībām.

Atzīmējiet ķeksīti “Iespējot”, un izmantojot sadaļu “Īpašumu grupa” varat atzīmēt visus tos dzīvokļus, kas ietilpst šajā projektā.

ipasumu grupa

Salīdzināt īpašumus