Nekustamo īpašumu ziņas

Nekustamo īpašumu sludinājumi

Nekustamo īpašumu sludinājumi

Nekustamo īpašumu sludinājumi ar vien vairāk intereresē cilvēkus kā no jauna mājokļa iegādes puses, tā arī nekustamie īpašumi tiek iegādāti kā investīcija nākotnē. E-īpašumi apvieno kā nekustamo īpašumu pardošanas / izīrēšanas funkcijas, tā arī nekustamo īpašumu iegādes funkciju.

Kas mēs esam?

E-īpašumi ir jauns nekustamo īpašumu sludinājumu portāls, kas piedāvā saviem apmeklētājiem (klientiem) atkarībā no mērķa vai nu pārdot nekustamo īpašumu, vai nu palīdzēt to iegādāties, jo mūsu portāls pilda sludinājumu portāla principu. Īpašnieks vai aģentūra pievieno nekkustāmo īpašumu, un ja nu jūs vēlaties iegādāties sev, piemēram, mājokli, tad tas ir redzams mūsu portālā.

E IPASUMI removebg preview 1
E-īpašumi

Mūsu galvenās priekšrocības

Jūs jautāsiet: Kāpēc izvēleties tieši šo portālu? Tas ir ļoti labs jautājums, jo tirgū ir daudz sludinājumu portālu, bet mūsu portāls ir īpašs sekojošu iespēju dēļ:

  • Ērta un parocīga mājas lapa gan kā datoros, tā arī mobīlajās ierīcēs;
  • Iespēja ievietot sludinājumus BEZMAKSAS, kas ir liels pluss, ja vēlaties izmēģināt mūsu vietni;
  • Pieejamas 4 sludinājumu ievietošanas paketes, atkarībā no jūsu biznesa lieluma;
  • Nekustamo īpašumu izcelšana;
  • Ērta un saprotama sludinājumu pievienošanas forma;
  • Mājas lapa, kas veidota pēc jaunākajām tehnoloģijām;
  • Sludinājumu meklēšanas saglabāšana, kas nozīmē ka uz jūsu ēpastu tiks nosūtīti visi jaunākie sludinājumi sakrīoši ar jūsu saglabāto meklēšanu;
  • Un citi jaukumi, ko plānojas vēl pievienot

Nekustamo īpašumu aģentūras

Mūsu portāls piedāvā arī aģentūrām pievienot savus profilus mūsu mājas lapai, lai klienti ērti un viegli spētu atrast sev piemērotu aģentūru, kas palīdzētu iegādāties nekustamo īpašumu.

Kā arī izveidojot aģentūras ierakstu, tā var pievienot Rieltorus kuri strādā šajā aģentūrā. Kuri pēc tam būs redzami atverot informāciju par aģentūru.

Sludinājumu pievienošanas paketes

Mūsu portāls pašlaik piedāvā veselas 4 sludinājumu pievienošanas paķetes, kuras klients var izvēlēties atkarībā no biznesa lieluma un sludinājumu daudzuma. Mūsu portāls piedāvā – Bezmaksas paketi, Standarta paketi, Premium paketi un Zelta paketi.

Sludinājumu bezmaksas pakete

Jā jā jums neizliekas, mūsu portāls piedāvā bezmaksas nekustamo īpašumu pievienošanu, ar ko lielākā daļa sludinājumu portālu nevar palielīties.

Bezmaksas paketē ietilpst – 2 bezmaksas sludinjumi.

Sludinājumu Standarta pakete

Standarta paketē ietilpst 5 sludinājumi un 1 no tiem izceltais. Izceltais sludinājums nozīmē ka tas tiks rādīts augstāk par pārējiem sludinājumiem, un arī speciālos logos mājas lapas sānjoslās

Sludinājumu Premium pakete

Sludinājumu premium paketē ietilps jau 15 sludinājumi un 5 no tiem izceltie sludinājumi. Šī paķete noderēs tiem kuri var būt vēl tikai sāk nodarboties ar nekustamajiem īpašumiem, vai mazām aģentūrām.

Sludinājumu Zelta pakete

Sludinājumu zelta pakētē ietilps veseli 50 sludinājumi un 25 no tiem izceltie sludinājumi, kurus jūs paši varat izvēleties, kurus sludinājumus jūs vēlaties pievienot izceltajiem. Šī pakete noderēs, aktīviem Rieltoriem.

Screenshot 2
Sludinājumu paketes

Paldies, ka lasījāt šo rakstu un uz drīzu tikšanos ar vēl jauniem interesantiem rakstiem.

Jauku dienu novēl E-īpašumi administrācija :

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Salīdzināt